| BebeSergio a întrebat:

Este bun acest calculator pentru gaming? http://www.mediagalaxy.ro/......-free-dos. Stiu ca placa video nu este prea buna, dar in rest? Scrieti-mi va rog si alte oferte de calculatoare bune pentru gaming pana in 1500 de lei doar unitatea. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In afara de procesor, pc-ul acela e vai de mama lui. In prezent nu gasesti pe piata sistem de gaming la banii aceia. Mai pune 500 lei deoparte, si-ti fac eu cea mai ok configuratie gaming de buget.

| BebeSergio explică (pentru Jipa95):

Multumesc, dar nu mai pot sa pun bani momentan, dar am sa mai bag componente in el si am sa schimb sistemu de operare FreeDos cu Windows 7 ca mie-mi se pare bun.

| Jipa95 a răspuns (pentru BebeSergio):

Arunci cand achizitionezi un sistem / laptop si scrie free dos inseamna ca nu are sistem de operare pe el, nu are nimic! Deci free dos nu este sistem de operare. Windows 7 este cel mai potrivit!

Bft!

| BebeSergio explică (pentru Jipa95):

Aha, mersi mult nu stiam!