| Rares148 a întrebat:

Este bun un pc retro cu 2 gb de ram Kingston hyperx o placa de 512 mb vram pentium 4 de 3 ghz si windows xp blackedition 2010?

Răspuns Câştigător
| 4ndr33y a răspuns:

Nu, e dureros de lent. Am avut eu pana anul trecut P4 Extreme 650 (ultimele si cele mai performante procesoare P4) de 3. 4GHZ, 3GB RAM si GeForce 210 de 1GB VRAM. Era crima sa-l folosesti, se misca greu pe net, mai ales pe Youtube si Facebook. Nu-ti recomand. Vezi ca se gaseste la 6oo lei, unitate noua cu i3, 4GB RAM, 500GB hard, placa video integrata, pe eMag.

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Da, este foarte bun - pentru muzeu.

| Rares148 explică (pentru 4ndr33y):

Ms frumos