| adriandibosfcdb123 a întrebat:

Este buna aceasta unitate pentru gaming PROCESOR INTEL DUAL CORE 2 DUO[CA UN i3], MEMORIE 4 GB DDRAM 3 UP TO 8GB, PLACA VIDEO NVIDIA DE 2 GB DEDICATA PE 128 BITI[, HARD DISK WD DE 500 GB SATA 2,, DVD- RW, WINDOWS 8

Ce jocuri mi-ar merge.

10 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Praf procesorul, nu compara un core 2 duo cu un i3winking si spune exact modelul placii video

| adriandibosfcdb123 explică (pentru FatUglyVirgin):

Si ce jocuri merg

| adriandibosfcdb123 explică (pentru FatUglyVirgin):

Daca schimb procesorul

| anonim_4396 a răspuns (pentru adriandibosfcdb123):

Daca schimbi procesorul posibil trebuie sa schimbi si placa de baza. Daca schimbi placa de baza posibil iti trebuie si o placa video, si o sursa noua.

| Klaudiu214 a răspuns:

Nu prea face fata la jocurile ce vor aparea din 2015. iar daca placa video nu are macar un direct x 13 pe ea nu vor merge jocurile cam majoritatea jocurile ce apar acuma pentru pc cere direct x 13 instalat pe placa video altfel poti sa ai pc-ul cat de bun nu ruleaza jocu fara direct x 13 instalat pe placa video.

| adriandibosfcdb123 explică (pentru Klaudiu214):

Dar cele din 2014 in jos merrg

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Klaudiu214):

Direct x 13=)? o sa apara prin 2020, dabea o sa apara dx12 peste cateva lunirolling on the floor

| Klaudiu214 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Da gresisem butonu ce vrei laughing

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Klaudiu214):

Inteleg, de 3 ori.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Da. m-am incurcat cumva oarecum. in fine, sunt prea indragostit probabil laughing thinking