| Iliuta_Cristian_1993 a întrebat:

Este cineva aici care are achizitonat acest PC: https://altex.ro/......4gb-ubuntu Si daca da, cat platiti la rata si pentru cate luni?(am vazut ce scrie pe site dar nu sunt bine scrise, rata de 99 de lei pe luna ajunge la cele 60 de rate la un pc de 5000+lei)

4 răspunsuri:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Ratele sunt gândite pentru ca magazinul sa facă profit.

| randomgui a răspuns:

5000 de lei poti un 1070 si un i7 big grin

| Iliuta_Cristian_1993 explică (pentru randomgui):

Ideea este ca nu vreau sa cheltui prea multi bani pe el, pretul actual este ok dar am facut un calcul si ratele ieseau de 5000 de lei

| randomgui a răspuns (pentru Iliuta_Cristian_1993):

Eu zic in primul rand sa astepti nouda generatie de placi video de la nVidia