| Bogdanel_Bogdan_1978 a întrebat:

Este cineva aici care are nevoie de un website? Ofer astfel de servicii

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, eu vreau un site frumos in care sa imi fac un cont, sa adaug niste seriale si sa ma anunte cand apar episoade noi, sa le pot marca pe cele pe care le am vazut, sa deat notificari in, browser cand apar episoade noo, sa ma notifice pe mail samd

| Bogdanel_Bogdan_1978 explică (pentru suntserios):

Da-mi mesaj in privat ca nu prea am inteles de ce ai nevoie.
Multumesc!

| suntserios a răspuns (pentru Bogdanel_Bogdan_1978):

Daca vrei o idee de proiect iti dau ce detalii vrei.
Daca vrei sa ceri bani pe el... not interested

| Bogdanel_Bogdan_1978 explică (pentru suntserios):

Te ajut. Am. Nevoie pentru portofoliu

| Bogdanel_Bogdan_1978 explică (pentru suntserios):

Dă-mi mesaj în privat cu numărul de telefon și te caut eu

| IIIshaneIII a răspuns:

Bă eu vreau un site de filme poorno să dau pe laaba că nu îmi mai scoală la avatarele din metin ro

| Edmonds2342 a răspuns:

Îți recomand site ul fiver, unde poți oferi astfel de servicii in schimbul a 5 sau mai multi dolari.