| anonim_4396 a întrebat:

Este de increde firma Azerty din Bucuresti? Vreau sa comand un laptop online si nu vreau sa imi iau teapa, ce parere aveti?

20 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E de incredere site-ul. Am cumparat ceva de la ei si mi-a ajuns coletul in stare excelenta a doua zi.

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Azerty e un magazin vechi, bazat mai mult pe segmentul business de la noi. Foarte de incredere, cu preturi mici.
PS: Marius910 este un impostor, uita-te in mesajele mele, lupt contra inselatoriilor pe care le face de ceva vreme deja. Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca de obicei foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi ca in linkurile lui exista un voucher.

| stroedaniel13 a răspuns:

De ce nu iti cumperi de pe emag.ro

Ai vazut si reclame la televizor cu el si in plus uite aici cate promotii are: http://bit.ly/1c02K6u

| mirciu1234 a răspuns:

Frate eu nici o data nu cumpar de pe net ca nu sti de ce sunt in stare aia eu aveam un prieten care e in Spania acum tot intra pe ocazi si s-a trezit intr-o zi cu o amenda de 100 lei.

| 0Andrew0 a răspuns:

Da,e de incredere deoarece eu nu am luat teapa cand am cumparat memorii RAM pentru calculatorul meu.

| MrLobaLoba a răspuns:

Eu cred ca ar fi o idee sa cauti alt site