| anonim_4396 a întrebat:

Este de incredere firma "CEL" din Bucuresti? Am vazut pe site-ul lor laptopuri bune si vreau sa comand si sa nu imi iau o teapa.

6 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

Răspuns utilizator avertizat
| mostvaluable a răspuns:

Salut Vlad, personal nu am cumparat nimic de la firma lor, dar poti citi cateva pareri orientative de la clientii lor, fie experiente placuta, fie neplacute, de aici : http://forum.softpedia.com/topic/97283-celro-vs-emagro-vs-oricealtcevaro/