| Danubis a întrebat:

Este desul de complicat dar o sa explic, acum cateva saptamani am cumparat o pereche de casti SONY destul de bune si de puternice, dar placa de sunet integrata nu da suficenta putere, asa ca am luat un subwoofer mai vechi, care are amplificator, si in loc sa conectez cele 2 boxe am conectat castile, acum problema este ca vreau sa scot sunetul care il face subwooferul sa las decat castile. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| alexxyno97 a răspuns:

Vezi daca ai la subwoofer un buton cu bass. Roteste-l invers si basul nu se mai aude.