| anonim_4396 a întrebat:

Este Lockerz SCAM? da/nu?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Normal ca e
E ca si cum ai intrebat Dumnezeu exista?
Gandeste-te si tu'
Ar da cineva de prostii asa niste premi pe cateva sute de clicuri?
laughingEh ce o sa mai rad de voi
POstati care dintre voi care ati jucat ati castigat? hai ca presimt ca o sa rad cu lacrimi...
Hai cu tupeu ca. ma facetilaughingfoarte curios

| Fvn a răspuns:

Nu.

| Manu_2267 a răspuns:

Liviu daca ai avea putina experienta cu siteuri web n-ai mai vorbi asa, ei sunt platiti ca sa tina acele videouri pe site plus vizionariile deci gandeste-te cate sunt in total fata de cate premi putine ei castiga foarte mult sau crezi ca sunt prosti sa ofere doar asa pe gratis?

| fl0ryn a răspuns:

Nu este pana acum am castigat de la ei 250$ paypal si un tricou...