| profil6568923 a întrebat:

Este normal ca o tableta sa se descarce chiar si atunci cand este inchisa?
Am pus-o seara la incarcat inchisa,s-a incarcat complet, am deconectat incarcatorul, dar nu am mai deschis-o pana dimineata.Cand am deschis-o bateria era la 78%.

1 răspuns:
| spy2o a răspuns:

Nu este! Nu s-a descarcat fiind inchisa! Problema este ca nu mai poate tine curentul in baterie.Eu cred ca se descarca mai repede decat poate incarcatorul sa o incarce. Parerea mea.....Oricum...nu te astepta de la o tableta sa te tina mai mult de o zi(fara wireless).