| Vectra1 a întrebat:

Este normal sa am 45-55 grade pe acest procesor in cs go? Intel core 2 quad cpu q9300 @ 2. 5GHZ, dau funda.

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

E foarte normal, 70+ ar fi fost normal.

| AKARA0 a răspuns:

Depinde de cooler si pasta. (Adica daca sunt de buna calitate)
Si da, este normal.

| Mary012 a răspuns:

Stai linistit e foarte bine! Eu am ul laptop Asus si cand intru pe un joc intra in functiune placa video dedicata si procesorul ajungand pana la 70 de grade! La procesor am avut 81 de grade si nu s-a intamplat nimic la HDD 50 iar la placa video 77!