| MissCrissy a întrebat:

Este o oferta la Orange pentru luna mai in care poti comanda gratuit o cartela PrePay cu o anumita optiune. Vreau sa stiu, pot apoi sa dezactivez optiunea aceasta si sa-mi creez alta prin Orange Young pentru PrePay? Am impliniti deja 14 ani.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| limechild3 a răspuns:

Nu cred ca mai poti decat de laa sediul lor dar nu stiu sigur
poti sa suni la relatii clienti si atunci o sa iti explice cineva de acolo daca mai poti:*