| Pinkvanilla9 a întrebat:

Este pentru prima dată când îmi fac Instagram și am o intrebare. Daca caut pe cineva acea persoana va vedea că eu i-am văzut profilul sau story-urile?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stories da, profilul nu. Maxim daca are profilul pe public si trecut in regim de business vede numarul de oameni care i-au vizitat profilul dar nu vede numele.

| TFlorentina8050 a răspuns:

Daca te uiti la story urile acelei persoane o sa vada ca tu ai vazut, dar daca intri pe profil nu o sa vada!

| StefanStefan3000 a răspuns:

Story da. Profilul practic nu, dar doar daca foloseste o aplicatie de tracker..ca sa vada cine a fost pe profil.dar sunt putini care ii intereseaza asta

| Anonimulllllllll a răspuns:

Va vedea ca i-ai vizualizat story-urile, insa nu si profilul.