| Wwwx a întrebat:

Este posibil să mai accesez un document word (extensia. doc, creat în word 2003) dacă i-am uitat parola? Menționez că are parolă și la deschidere și la modificare, iar cu programe de genul password recovery/remover am încercat, dar nu a mers. Parola cred că are mai mult de 8 caractere, nu este un cuvânt găsit în dicționar.

1 răspuns:
| hackeru2 a răspuns:

Din moment ce ai uitat parola nu mai poti sa il accesezi iar cu programe de genu cum ai amintit tu risti nu doar sa fie o pierdere de timp ci si sa iei un troian de pe net.