| TotulSAUnik a întrebat:

Este posibil sa-mi recuperez un cont de Facebook unde am uitat parola contului si cea de la e-mail?
Am incercat sa aflu/ schimb parola de la mail dar imi cere un nr de telefon si nu mai am cartela cu acel nr de 2 ani.As putea sa cer o cartela cu nr acela ca cei de la yahoo sa-mi trimita codul pe ea?

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Fara suparare, dar din ce zici tu acolo pare ca tu vrei sa spargi un cont de facebook.Pe bune cum sa uiti PAROLA, CONTUL DE LA EMAIL, SI CA PRIN MINUNE SA NU MAI AI NICI ACC LA numarul respectiv.O sa-ti zic direct NU AI CUM. Poti decat sa incerci sa spargi parola folosind Kali Linux si un script de hacking caruia nu ii voi da numele

| TotulSAUnik explică (pentru Bogdan70001):

Mersi oricum, intrebam pentru fratele meu dar a rezolvat. si-a adus aminte parola. Si se intampla omule daca nu ai notata parola de e-mail si neaccesata din ''89'' o uiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai stii macar parola, ar fi o sansa. Dar asa, nu.