| Emilia_Dinu_1977 a întrebat:

Este rau sa oprești și sa aprinzi imediat calculatorul?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu. O sa ai putine probleme de performanta la deschidere, dar nu se va strica nimic.

E gresit sa il opresti necorespunzator / fortat ( scotandu-l din priza sau apasand pe buton ). In rest il poti porni si opri cand vrei.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca e vreo problema grava nu se stinge face figuri placa procesorul atunci il opresti imediat chiar si scotand cablul din priza in rest cred ca ar trebui sa il programezi sa se opreasca singur