| Mark2012012 a întrebat:

Este recomandat sa faci root la gadgetul tau cu cardul sd scos din dispozitiv sau sa il lasi acolo?

Răspuns Câştigător
| Alexandrughita a răspuns:

Cel mai bine cu el scos. Te scuteste de anumite riscuri survenite in timpul procesului.

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Nu are nici o importanta, procesul de root nu este efectat in nici un fel de cardul sd, sau invers.

| Soryn2244 a răspuns:

Cel mai bine e scos dupa risti sa nu mai citeasca nici un card pana la viitoarea resoftare sau aducere la ssetarile din fabrica