| bmerry a întrebat:

Este sigur sa fac precomandă iPhoneX? Ce site-uri sunt de încredere? Nu exista sanse sa fie contrafacut sau ceva? Vine cu garanție? Sau este mai sigur sa astept si sa il cumpar din magazin?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Evomag si QuickMobile sunt singurii care au iphone x la precomanda si poti sta linistit ca nu primesti teapa daca il iei de la ei.

| RAY a răspuns:

Daca pe site ul eMAG, alex e la precomanda si comanzi vei avea originalul cu garantie desigur, daca cumperi de pe olx nu ai vreo garantie ca nu e clona

| ManoleAntonia a răspuns:

Stai linistita, poti sa faci precomanda, eu am facut la alte produse precomanda si am fost de fiecare data multumita.