| MyName_4993 a întrebat:

Este un joc in care un barbat scoate oamenii din masina si ii bate ca sa le-o ia, il urmareste politia, daca politia il prinde se bate si cu ea, nu mai stiu toate detaliile pentru m-am, jucat mai demult... big grin. Aveti vreo idee cum se numeste jocul? MULTUMESC

9 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Joaca seria GTA

| DjLau a răspuns:

Sunt mai multe versiuni si jocuri de acest tip. Cel mai renumit este cel denumit "GTA" (Grand Theft Auto). Acum depinde si ce varianta joci, dar cam in toate ideea e cam aceeasi. Ai misiuni de facut, poti conduce masini, motociclete, scutere, yacht-uri, elicoptere, avioane, etc, dar poti merge si pe jos.
Spor la joaca! happy

| BlondyBlue a răspuns:

E gta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GTA San Andreas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc GTA.Deci raspunsul e Gta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta este jocul ca il am si eu

| ady20hbk a răspuns:

Gta Vice City
sau
Gta San Andreas

| littlesunshine01 a răspuns:

Gta... fundita?big grin

| EdUaRdOo a răspuns:

Gta -San andreas
Gta Vice City
Gta 3
Gta 2
Gta
Gta liberty City
Gta 4