| Nicole1998 a întrebat:

Este urgent. Cand am intrat de dimineata pe facebook,am constatat ca nu mai am prieteni,dar atunci cand vreau sa trimit cerere imi arata ca suntem deja prieteni, la chat mi se arata ca doar unul din cei 2000 de prieteni sunt on, like`urile dispar,notificarile de la grupurile in care sunt imi apar, dar cand vreau sa intru pe grup imi arata doar membrii.De ce se intampla asta si ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Ottakringer a răspuns:

Cateva ore.Dar nu trebuie sa iti faci griji, e o eroare de la ei. Daca zici ca prietenii ii ai si primesti notificari de la grupuri e bine. O sa isi revina, dar nu pot zice in cat timp.straight face

2 răspunsuri:
| Ottakringer a răspuns:

Poate e o eroare de sistem.
Si eu am mai patit asa dar dupa ceva timp a revenit la normal. Incearca sa dai un restart la modem sau dai un relog la facebook.

| Nicole1998 explică (pentru Ottakringer):

Am facut ce mi-ai spus tu si nu s.a intamplat nimic crying
Pe tine cat timp te.a tinut asa? Eu sunt in situatia asta de vreo 3 ore straight face

| Ottakringer a răspuns (pentru Nicole1998):

Cateva ore.Dar nu trebuie sa iti faci griji, e o eroare de la ei. Daca zici ca prietenii ii ai si primesti notificari de la grupuri e bine. O sa isi revina, dar nu pot zice in cat timp.straight face