| Maarriaaa a întrebat:

Este vreo diferenta intre Samsung s5230 si Samsung s5230 star? Mi-am luat cartela frog si vreau sa-mi bag net si pe cosmote.ro e lista telefoanelor compatibile si scrie Samsung s5230 star. Nu stiu sigur daca e acelasi lucru

1 răspuns:
| BarBateLuL a răspuns:

Nu exista nici o diferenta. Eu am Samsung s5230, iar un prieten Samsung s5230 star si e acelasi lucru am cautat in ambele telefoane si sunt aceleasi chestii. Deci 100% nu exista diferente.