| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo posibilitate sa inregistrez o convorbire telefonica?
un cod sau ceva ca sa inregistrez ce vorbesc!

8 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Este posibil acum depinde de telefon la mine ma lasa sa inregistrez cand ma suna cineva convorbirea doar 2 min :

eu asa stiu thinking

| ViVi a răspuns:

Si nokia stiu ca inregistrea eu am nokia si inregistreaza
thinking happy

| ViVi a răspuns:

Scz inregistreaza

| Irina a răspuns:

Uita-te in manualul telefonului, eu am avut cateva modele la care daca tineam apasat 2-3 secunde pe un anumit buton la inceputul convorbirii, mi-o inregistra.

| 1968 a răspuns:

E interzis prin lege numai diicot are voie capish!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce telefon ai? Majoritatea telefoanelor moderne pot înregistra o convorbire. Dacă ai Sony Ericsson pot să-ți spun ce trebuie să faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un sony ericson k330

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mod normal este interzisa inregistrarea convorbirilor. Din aceasta cauza, firmele serioase au pus un semnal, sa fie auzit de cel inregistrat, semnal ce nu poate fi dezactivat... Panasonicul avea asa ceva la telefoanele fixe...
Acum, cu economia de piata si produse piratate, orice este posibil, dar din pacate tot ilegal!