| zxzx a întrebat:

Este vreo problema daca inregistrez in contul Paypal un card care nu e pe numele meu? Vad ce atunci cand vreau sa inregistrez un nou card numele deja e completat (last name) si nu mai poate fi schimbat. Iar acum nu mai pot sa confirm cardul pentru ca am bagat ceva gresit si nu mai poate fi schimbat iar acum, chiar daca sterg cardul si il inregistrez iar.

Faza e ca numele e incurcat cu first name, nu am nici un card confirmat si vreau sa scot banii de pe paypal si sa deschid alt cont.
Oare pot sa transfer banii pe alt con daca nu am un card confirmat?

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Nu poti inregistra pe pay pal un card care nu e pe numele tau. daca citesti conditiile de utilizare pay pal, vei vedea ca scrie clar lucrul acesta.