| Tocaciu_Mihaita_1998 a întrebat:

Este vreo problemă dacă te joci pe telefon când fuleră si tună?

Răspuns Câştigător
| galyperf89 a răspuns:

Nu este nici o problema, stai linistit! Nu are nici o legatura una cu cealalta.Atata timp cat esti in casa, nu e nimic dar daca esti afara te sfatuiesc sa nu te joci, telefonul are si el radiatiile lui si nu cred ca vrei sa sfarsesti electrocutat de catre fulger.Asa ca te poti abtine sa nu te joci pe el cand esti afar si e furtuna pana ajungi in casa. Sper ca te-am lamurit. Funda? happy

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Singura problemă este să ai baterie în rest e ok.

| Alissa11 a răspuns:

Poti sa te joci, dar poti fi elecrocutat si in casa, nu numai afara daca te joci pe telefon. Daca ai o fereastra deschisa si lumina fulgerului poate intra prin fereastra te poate trasni imediat. Ai grija, nu e de jucat cu asa ceva happy

| Tyna_Maria_1990 a răspuns:

Da.Poate sa te trasneasca si poti sa mori.
Eu una imi tin telefonul stins cand tuna.

| vioviovio13 a răspuns:

Zic unii ca la smartphone e periculos sa stai pe el cand e furtuna dar si eu am smartphone si nu patesc nimic. Cine mai stie...