| maradona10 a întrebat:

Este vreo problema daca trec acea limita la gta 5 de la memoria placi video a mea ii de 2048 si daca o trec cu 300-400 e vreo problema in joc se va vedea sacadat si imi va strica si placa cu timpul?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e nici o problemă.

| Jager a răspuns:

Nu conteaza, e cu atat mai bine cand este mai puternica decat trebuie, asa iti merge mai bine.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu conteaza am un prieten care joaca in high-ultra cu un gtx 750 de 1GB si are 60 fps(la rezolutie Full HD)

| maradona10 explică (pentru TheNiGhTCoReLV):

Pai asa ii si la mine I-am dat aproape pe super high si ultra si avea 50-60 fps...dar am o problema si nu stiu cum sa o rezolv. Cand joc se vede in ceata numai in locurile unde nu priversc cu personajul din joc si cand schimb privirea spre acel loc revine la normal se vede clar. cred ca a ti inteles happy