| RaduuuxD a întrebat:

Este vreo sansa sa fac routerul Huawei hg655b sa fie router ( adica toate cele 4 porturi ) si sa nu mai trebuiasca sa imi iau router wireless?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Router-ul HG655b este si wireless (WLAN), doar ca trebuie configurat, ai in brosura primita odata cu el modul de configurare. Daca nu ai brosura poti citi manualul aici: http://www.romtelecom.ro/......G655b.pdf. Numai bine!

| RaduuuxD explică (pentru Ioandelasal):

Eu sunt pe RDS ^^ si au blocat toate celalalte 3 LAN-uri. Acum am rezolvat. Mersii

2 răspunsuri:
| Zetzeu a răspuns:

Cum ai reusit? explica-mi si mie, te rog. Multumesc.