| IulianIlieValentin17 a întrebat:

Esye ok daca dau 'end task' la toate background processes-urile?

Cum sa nu dau eu funda.

Răspuns Câştigător
| Apollo007 a răspuns:

Nu la toate. De obicei end task se folosește la închidere programelor care nu raspund. E un fel de inchidere forțată cand nu ai altă alternativa. Programele de obicei se inchid normal ca sa se salveze datele. Windowsul de exemplu cand il inchizi isi salveaz toate modificarile facute in programe. Asa ca as folosi end task numai cand nu vrea sa se închidă programul respectiv.