| codpenal2018 a întrebat:

Eu, adminisatrez o pagină de Facebook! Cum pot pune la profilul meu să apară asta?
Administrează: @Name

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Scuze am citit altceva din intrebarea ta. Graba strica treaba. Daca vrei sa apara la profilul tau de pe Facebook, nu pagina. Scrii ca ai inceput "jobul" la pagina x si iti va aparea pe profil.
Daca cumva vrei sa apara asa cum apare la mine cu pagina pe care o administrez Mihaela D'art https://www.facebook.com/mihaeladart daca la asta te-ai referit

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra pe pagina ta, la setari si apoi pe Roluri in pagina, in partea de jos scrie Administrator si adaugi pe cine doresti

| codpenal2018 explică (pentru MihaelaDart):

Mulțumesc, Mihaela!