| MadaTeIntreaba a întrebat:

Eu am doua Facebook-uri. Primul facebook e OK. Dar...la al doilea nu vad imaginile care le posteaza oamenii sau imaginile care le postez eu. Inainte vedeam pozele! De ce se intampla asta? Pot sa fac ceva in privinta asta?

3 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Du-te pe profilul celor care nu vezi si da acolo sus sub coperta si fa lista noua si da-i un nume.

| MadaTeIntreaba explică (pentru MCRgurl):

Tu nu ai inteles eu nu vad nici macar o singura poza imi arata spatiul alb la orice poza si la profilul unui om, si la postari

| MCRgurl a răspuns (pentru MadaTeIntreaba):

Aaa,eu credeam ca nu-ti mai apar, nu ca nu le vezi.nu stiu, asteapta pana vine cineva mai priceput.