| Raisa16 a întrebat:

Eu am Microsoft Office(power point, excel etc)2003.As putea sa-mi instalez 2007-le? vreau sa stiu ca trebuie sa fac o tema in 2007.Si as mai avea o intrebare.Alea din 2003 is in engleza...as putea sa schimb sa pun in ro?

Răspuns Câştigător
| Darkus56 a răspuns:

Sincer nu cred ca poti sa schimbi in romana si da poti sa-ti instalezi 2007
Daca zici ca trebuie sa faci o tema in 2007 banuiesc ca trebuie sa i-o dai unui profesor, deci poti sa faci si in 2003 daca profesorul tau are 2007, le recunoaste.
Funda!?

1 răspuns:
| DonViper a răspuns:

In legatura cu instalatu-l:desigur ca poti sa instalezi o versiune mai noua; dar daca cumva iti va da o eroare sa zica ceva de genu ca ai deja programul ii dai remove din control panel la 2003