| GiovanniVDM a întrebat:

Eu am un joc ca nu imi merge din cauza ca nu am un anumit fisier.dll, am instalat fisierul si am stiut unde sa il pun dar cand am redeschis jocul imi spunea: The procedure entry point? 1XMassiveAdClientSubscriber@MassiveAdClient3@@QAE@XZ cound not be located in the dynamic link library xmassiveadclientdyn.dll. Va rog sa ma ajute cineva!

3 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Uite o varianta, du-te in local disc c s-au unde s-a creat directorul si incearca sa dai launchgame direct de acolo, am patit-o si eu cu assassin creed, doar de acolo mergea...

| GiovanniVDM explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Eu am pus fisierul.dll in disk C/Windows/system32! cum adica unde sa instalat directorul?

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Mai, intra in local disc c, du-te la program files (x86), cauta folder cu jocul pe care l-ai instalat si incearca sa dai launchgame de acolo