| valentin2002 a întrebat:

Eu am un setup PC mai vechi și aș vrea să schimb...Păi tot! De unde ar trebui și cum ar trebui să fac asta?
Adică vreau o unitate nouă, un monitor + periferice, dar toate să fie pachet! Mulțumesc anticipat!
P.S. : Dacă nu ați înțeles va rog sa ma scuzați...Nu prea mă pricep la asa ceva!

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Cu alte cuvinte, vrei un computer complet, 100% nou. Pai intra pe www.pcgarage.ro sau pe www.emag.ro, la sectiunea "Sisteme", alege ce iti place (99% dintre ele vin cu tastatura si mouse) si in functie de cati bani iti mai raman, alege si un monitor. Sau, daca iti permiti sa platesti pretul si nu esti tipul care face upgrade la fiecare 3 luni, iti cumperi un sistem "all-in-one" si ai rezolvat treaba!

| valentin2002 explică (pentru JackR):

Mulțumesc mult, mă voi uita acum!

| claudiutuber a răspuns:

Salut, pe pcgarage daca vrei unul bun, bun la 2.000 de lei, bun bun bun 4.000 lei.
Linkuri : www.pcgarage.ro