| Gal_Sven_1997 a întrebat:

Eu am un televizor SHARP 3D. Am cumparat ochelar(ce-i drept universali) si nu vad nicio schimbare dupa ce am setat modul ca fiind 3D si nu observ nicio schimbare. La televizor am calbu analog. Trebuie sa-mi pun cablu digital sau numai unele canale tranmit in 3D? Canalele HD se pot transforma in canale 3D? Ce trebuie sa fac sa vad 3D?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

1. Trebuie sa ai continut 3d.
2. Trebuie sa ai ochelari corespunzatori. Degaba cumperi ochelari daca nu sunt ok. Ce model e televizorul si iti spun eu ce ochelari iti trebuiesc.

| Gal_Sven_1997 explică (pentru sltlp):

Aquos NET+ LC

| sltlp a răspuns (pentru Gal_Sven_1997):

Nu ma ajuta prea mult. Modelul e altul.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa ai continut 3D!