| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a întrebat:

Eu am vazut ceva pe net mai de mult. Si nu mai stiu cum se numea acea stire, dar stiu ca era ceva cu un program si cu o cutie mare facuta din piese electronice. Spuneau in stirea respectiva ca aceasta cutie avea un program pe care il instalezi intr-un computer si dupa aceea il conectati la cutia respectiva si trebuia sa alegi o poza sau un video si apoi intai in interiorul cutiei. Si ca poza sau video respecti puteai sa intri in interiorul imaginei pozei sau a videoul si ca devenea un fel de realitate virtuala, dar ca puteai iesi din aceasta realitate virtuala cu ce vrei tu sa iei din respectiva poza si video. Voi ati vrea asa ceva? Eu sincer as vrea sa am asa ceva. E posibil sa exste asa ceva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta era un film stiintifico-fantastic (adica ireal).

| Lioana a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| Scorillo a răspuns:

Jules Verne ceva?
Matrix?