| oldschoolrom a întrebat:

Eu detin placa video ATI Radeon HD 5450, pot sa imi dau seama dupa placa daca este integrata sau dedicata?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, o poti schimba daca vrei.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Radeon 5450 este o placa video dedicata, insa ca si performanta este destul de slaba.

| oldschoolrom explică (pentru sltlp):

Nu sunt asa pasionat de jocuri doar cand apar astfel de jocuri: Fifa, Fifa Manager, Football Manager si PES dar dupa o perioada scurta de timp le dezinstalez, pe mine ma interesa doar daca pot schimba o placa video dupa un timp, am luat sursa cu placa video in ea acum 3 ani si poate atunci era mai buna.

| sltlp a răspuns (pentru oldschoolrom):

Da, o poti schimba daca vrei.