| marya a întrebat:

Eu folosesc 1tv (televizor online) si de la un timp mi se incarca foarte repede si nu imi da nimi macar o imgine sau un sunet chiar daca s-a incarcat.

Imi puteti spune ce e de facut?
Fundita si vot

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Asigura-te ca ai ultima versiune de Adobe Flash Player instalata si ca nu folosesti un browser web vechi, cum ar fi Internet Explorer 6. Iti recomand Google Chrome, ce are de asemenea incorporate cele mai noi tehnologii. Asigura-te ca browserul tau are plug-inurile necesare ca acel film sa poata rula (nu imi dau seama de ce plug-in ai nevoie, intrucat nu stiu ce site accesezi). Asigura-te ca nu ti-ai instalat de curand niciun plug-in de blocat anunturi publicitare(ex. Adblock). Asigura-te ca Javascript e activat in browser-ul tau.

Daca imi vei oferii mai multe detalii s-ar putea sa-ti pot gasi o solutie problemei tale.