| ReignForest a întrebat:

Eu mă uit pe telefon pe Antena TV Romania la unele seriale care sunt și la TV(făra nici un player).Cum aș putea să înregistrez?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Screen Recorder.

| Zuzu1991 a răspuns:

La ce te uiti tu pe app aia?
ca nu mi-a mersi NICI UN CANAL, nici de frica, inclusiv canale care sunt pe stream international pe gratis (TVRi de ex.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce seriale? Ca se pot gasi si pe net cu reluare (editie integrala). Sunt unele site.uri care le preiau de la canalele cunoscute, cum sunt Antena 1, Kanal D, Pro X, etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te uiti pe antena play?