| Bionicle a întrebat:

Eu mi-am cumparat o bratara fitness de la myria si cand am instalat o aplicatie numita CC Band ca sa o conectez prin bluetooth, puteam sa fac poze prin bratara la telefon printr-o simpla apasare de buton. Iar acum nu mai merge.Nu se mai conecteaza bratara la aplicatie. Voi credeti ca coronavirusul ii impiedica sa actualizeze aplicatiile? A afectat chiar si tehnologia?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are virusul cu bratara ta?
Incearca sa fii conectat la internet cand deschizi aplicatia aia. Eu am una Huawei si cateodata trebuie sa fiu conectat la internet cand o reconectez cu aplicatia din telefon.

| cristi202 a răspuns:

Virusi si virusuri. happy
Ce sa aiba biata tanti Corona cu tehnologia, cu virusii din tehnologie? happy

| Wr3nch a răspuns:

Sigur e coronavirusul si nu fapul ca ai cumparat o bratara de calitate indoielnica de la un producator renumit ca vinde rebuturi. Cumpara un FitBit ca ala e imun la viruslaughing