| Bionicle a întrebat:

Eu mi-am cumparat un selfie stick cu bluetooth myria MY2261, si nu am reusit sa aflu cum functioneaza.Am reusit sa il conectez prin bluetooth,dar tot nu merge, si inauntrul cutiei nu avea nici un manual de utilizare.Trebuie mai intai incarcate astea cu bluetooth? Ca are si cablu USB.Dar numai la calculator se pot incarca? In spatele cutiei scria durata de incarcare, 1 ora.Si astea trebuie incarcate oprite sau pornite? Ca are un buton jos.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Du-te inapoi la vanzator, cere-i manualul de utilizare (e obligatorie, in lb romana! )
Daca n-are asa ceva, sa-ti explice macar in cuvinte.

Daca cauti pe net, gasesti sigur manualul de utilizare, dar poate doar in lb engleza.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poti incarca si de la un incarcator de telefon cu USB

| Edisor27 a răspuns:

Cred ca doar la calculator il poti incarca