| RoseWerthner a întrebat:

Eu nu mai inteleg aplicația Whatsapp! Mi-a aratat ca mama a fost activa la 9:24 iar acum arata 9:23. Nu ii mai pot vedea poza de profil a crush-ului si chiar nu avea nici un motiv sa "o ascunda" de mine. O fi văzut că m-am uitat de mai multe ori la ea? nail biting nu ma judecati va rog, fiecare place pe cineva si vrea să-i vadă pozele respectivului >:"

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Nu ai cum sa vezi daca cineva iti verifica profilul de whatsapp, te poti uita la poza de profil a cuiva de cate ori vrei fara ca el/ea sa stie.
Ori si-a sters poza de profil, ori este o eroare a aplicatiei, dupa cum a mai scris cineva, incearca sa repornesti telefonul si vezi sa ai ultima versiune de whatsapp, cat despre timpul la care a fost cineva activ ultima data, pot aparea erori si acolo, am patit si eu de cateva ori sa-mi apara ca e offline sau sa nu-mi apara nimic sus dar sa fie online si sa vorbesc cu persoana respectiva.
In special daca impart ecranu in 2 si mai folosesc o aplicatie, functia aia a whatsapp-ului o ia razna.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca trebuie o repornire a telefonului si o actualizare si se vor rezolva problemele.

| JicaContra a răspuns:

A dat dracu' in telefonul tau, trebuie exorcizat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai obosește și Whatsapp. Pe el nimeni nu-l mai întreabă "what's up?" rolling on the floor

| Nimeni20192018 a răspuns:

Nu știu. Și eu pățesc. De exemplu, vorbeam cu My?, era ora 11:00 ziua, și mie îmi arata, că nu era pe wap, ultima accesare care o arătau ei era ora 22:37. Si era 11:00 ziua, și el îmi scria.