| Daniel9988 a întrebat:

Eu personal am pc pe piese, dar cineva m.a rugat sa intreb pe TPU de un pc foarte bun de gaming intre 2000-2500 lei gata facut. Poate depasi un pic, dat sa fie facut gata si sa duca jocuri cum ar fi cs go cu cel putin 200 fps.

6 răspunsuri:
| GoodLuck15 a răspuns:

Daca vrei gata facut si nu pe piese va fi ceva mai scump si posibil de calitate mai slaba.PC gata facut in pretul acela nu o sa gasesti niciodata care sa duca Cs Go pe maxime in acele fps-uri.http://altex.ro/......2gb-ubuntu
Asta ar fi recomandarea si spune-i sa se grabeasca deoarece e oferta de 500 de lei si costa 2500 lei acum redus de la 3000

| Mimo2 a răspuns:

Pc de gaming foarte bun in 2000-2500 lei nu gasesti!

| morius123 a răspuns:

Eu nu ii recomand un calculator all in one spune-i sa isi facă unul pe piese caci iese cu ceva si mai bun si mai ieftin

| TheAndi22 a răspuns:

Nu prea cred ca gasesti un astfel de PC la 2000-2500 de lei...nici gata facut si nici pe piese. Poti incerca sa vezi ce variante gasesti pe la Media Galaxy/eMag etc., dar putine sanse.
Ar putea fi second hand, dar nu iti prea recomand, depinde si de cel care doreste sa-l cumpere.

| HLucian a răspuns:

In 2500 lei iese un sistem bun de gaming, nu extraordinar. Daca il cumpara deja gata facut...nu o sa gaseasca in veci cu nici o oferta. Doar daca il face pe piese reuseste asta.