| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt singurul care isi injura calculatorul in fiecare ora/zi cand stau la el? Adica in... mea am Dual-Core de 2.8 GHz, NVIDIA G-FORCE 9600 si 1 GB RAM straight face
Parerea mea e ca ar trebui sa se miste foarte bine avand in vedere ca am Windows XP.
Apropo : am 2 Hard-Diskuri, unul vechi de 80GB si unul nou de 500 GB iar faza e ca Windowsul e instalat pe ala vechi. In afara de raspunsuri gen : instaleaza Windowsul pe SATA( Hard-Diskul de 500 ) sau reformateaza-l, ce dracu sa-i fac sa se miste si el mai repede?

1 răspuns:
| 0735348400 a răspuns:

Incearca alt calculator si vezi cum este cu el