| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Eu vrea sa fac un mlg montage sa-l pot pune pe YT

puteti sa dati un link catre un tutorial si un editor sa ma lase sa postez cate videoruri vreau ediate de el

conditi care trebuie ca editorul sa le respecte:

1. sa pot posta cate viduri vreau editae cu el

2.sa fie usor de folosit

si sa nu uitati sa imi dati un link catre un pack fara virusi

8 răspunsuri:
| Spataru_Doina_1979 explică:

3. si trebuie se fie si gratis si sa-il ai gratut toat viata ta

| jonelx6 a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Da, e pentru gratuit si pentru toata viata
Si inca n-am primit nici un email

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru jonelx6):

Da-mi link catre download

| jonelx6 a răspuns:

Camtasia 8 e cel mai ok. Link nu iti dau, pentru ca raspunsul imi va fi sters. Da-mi mesaj pe email pentru asta (jonelx6@gmail.com)

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru jonelx6):

Tnx dar indeplinete toate celitele

| jonelx6 a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

E usor de folosit, poti face cate video-uri vrei, link pentru varianta full (fara watermark) am eu in cloud. pentru link am zis, da-mi un email.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru jonelx6):

Este gratuit?

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru jonelx6):

Gata ti-am dat e-mailul