| GottaLOVEpink12 a întrebat:

Eu vreau sa fac un tutorial Gimp cu camera video dar unde dau sa filmez tot ecranul?
Nu vreau sa stiu ce programe folosesc ci unde dau sa filmez ecranul cu camera video.

Dau Funda! rose

Răspuns Câştigător
| Boom_Sick_1998_bZrG a răspuns:

Pai...de ce te chinui sa faci cu camera vidio..toate tutorialele si gameplayurile sunt facute cu programe..Eu de exemplu folosesc Fraps..Incearcal si tu: http://www.fraps.com/download.php

E foarte simplu.pui un buton in casuta aia de ex: f8, iar atunci cand il vei apasa Programul va incepe sa..."functioneze" Sper ca te-am ajutat! Fundita?