| geany550 a întrebat:

Eu vreau sa-mi fac un alt cont de youtube..acuma nu mai pot decat sa imi fac cont de google nou
se mai poate face numa cont de youtube care sa nu fie sincronizat cu cel de google?

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Se poate. Il dezactivezi pe cel vechi, si dupa aceea iti inregistrezi alt nume. Si eu am avut o pr oblema acum acteva zile, si l-am schimat.

Pentru dezactivare du-te pe youtube, dupa aceea apesi in colt dreapta-sus pe numele tau, si apesi pe "Setari" sau "settings" (depinde pe ce limba ai site-ul).

Dupa ce ai apasat pe "Setari", o sa-ti apara asa ceva:

Numele tau
Email

Si mai jos de astea doua, o sa-ti apara "Advansat" sau "Advanced" (din nou, depinde limba). Cand apesi pe avansat, o sa-ti apara jos jos "Close Account"!

Bafta! Daca nu reusesti, imi poti trimite un mesaj privat sa te ajut.

| Yo_Yo_1981 a răspuns:

Da se mai poate face o sa-ti fac eu daca vrei... id meu : you_romanica81