| sergiu2525 a întrebat:

Eu zic ca dintre toate nfs-urile astea noi de la carbon in sus s-au stricat rau de tot.nu se compara cu most wanted.la celelalte faci curse intruna pe cand la most wanted te urmareste politia si multe alte chestii.chiar daca most wanted acum are masini vechi. dar e bun.sunteti de acord cu >mine

22 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu azi am terminat most wanted... a 9-a oara cred laughing e jocul meu preferat totusi...in rest nu imi place nici un nfs...

| andreutz a răspuns:

Marrie, la cine te referi? la mine sau la reebok? tongue

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, sunt mai nasoale chiar daca sunt aparute recent... poate nu au mai avut bani sa faca un joc calumea!rolling on the floor

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

laughing ai 14 ani nu?
inca te mai joci? hellow! viata inseamna mult mai mult decat sa stai sa-ti pierzi timpul cu un joc, acum te-a si obsedat... ntz ntz ntz happy

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Pff..la amandoi laughing tongue

| nicoleta_5825 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, intr-adevar most wanted a avut un "sprint", are ceva al lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ca Pro Street este un joc mult mai reusit.Are grafica super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in *** cel mai marfa e most wanted tot el are super masini si alte chesti, pe pro stret ma pis pe el are curse decacat si se termina nitoul si alte chesti de **** mie imi place most wanted

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate frate mw e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este dar dati-mi si mie adresa de pe care l-atim descarcat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreaptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar eu am nfs most wante demo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Most woanted e mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
il am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa stii ca ii mai fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| amberjuly a răspuns:

Da. Eu am acum undercover, dar most wantedul rullzz big grin, carbonul e boring

| sufletel13 a răspuns:

Nu cunosc foarte bine problema dar in majoritatea cazurilor clasicii sunt cei mai tari

| cosmin_6815 a răspuns:

Nfs most wanted este foarte smecher, dar si celelate sunt bune chiar daca sunt mai noi

| Kaze a răspuns:

Dude in afara de mw te mai urmareste pd-ul si in carbon, hot pursuit(cel din 2010) world, si undercover