| BogdanPadurescu a întrebat:

Exista antivirus pentru sistemul de operare Windows phone 8.1?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bogdane orice antivirus e valabil pentru 8.1, eu recomand in functie de sistemul avut, daca vrei te ajut

| AliLina2 a răspuns (pentru RAY):

Prietene,nu exista antivirus in appstore, ce nu intelegi? Crezi ca daca existau virusi pe windows phone nu bagau astia antivirus-uri? Si in al doilea rand, nu poti primi virusi prin telefon pe windows..am vazut eu.mi-a trimis cineva un e-mail in format rar spunandu-mi ca am castigat o vacanta la Brasov si scria ca nu pot dezarhiva rar-ul daca am smartphone..era pentru pc..asa ca mai documenteaza-te..cauta pe net sa vezi ca o sa gasesti o suma de site-uri in care scrie ca nu exista virusi pe windows phone!

| AliLina2 a răspuns:

Salut,presupun ca te-ai uitat in appstore si nu ai gasit.laughing
Asa am facut si eu pe un Nokia Lumia 520 pana cand m-a informat cineva ca pe windows phone 8 nu sunt virusi, de aceea nu ii gasesti in appstore..Numai bine!

| RAY a răspuns (pentru AliLina2):

Esti sigur ca nu exista? vrei cativa sa isi trimit pe email?

| AliLina2 a răspuns:

Apropo,imi poti trimite si mie niste virusi pe e-mail RAY23? Vreau sa se joace Bitdefender-ul putin cu ei.