| SonicAndrei a întrebat:

Există aplicație cu care îți poți găsi telefonul furat chiar dacă nu e conectat la internet?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Nu, insa poti sa declari imei-ul la politie si la un.moment dat va intra sub radar.

Motivul pentru care nu exista este ca acea aplicatie trebuie sa transmita cumva coordonatele.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, trebuiesc conectate la internet.

| Altu_Unu_1997_KPNW a răspuns:

Păi teoretic, telefoanele moderne au un fel de cip in ele, si se gaseste telefonul foarte usor cu ajutorul EMAI-ului prin politie...