| Marymary05 a întrebat:

Exista ceva de genul unui stick usb cu bluetooth pe care sa-l pot pune in masina, sa ma conectez cu telefonul prin bluetooth la el si sa pun muzica de pe telefon. Nu neaparat asa, dar ceva de genul ca m-am saturat de cabluri

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu am văzut adaptoare bluetooth fara instalare.
Cel mai simplu ar fi sa îți iei un player cu bluetooth, eu am un PNI care a costat vreo 100 de lei si merge destul de bine, nu se compara cu un modulator. Pe langa bluetooth are intrare de auxiliar, USB, SD si radio.
Daca ești pretentios, găsești si de firma.

| frunzarescu a răspuns:

Gasesti aici http://bit.ly/2td33N6 trebuie doar sa alegi ce model iti place.

| marius34C4 a răspuns:

Numai in aparate vechi care era prin frecventa radio care se puneau la alea de tigari

| Marymary05 explică (pentru marius34C4):

Tu te referi la modulatoare FM. Am incercat dar nu imi place cum se aude muzica de la modulator