| MaryCv a întrebat:

Exista cumva pe Facebook optiunea ca prietenii tai din lista sa nu vada persoanele care mi-au apteciat o anumita postare? Adica nu vreau sa le apara cine mi-au apreciat acea postare sa ramana o chestie confidentiala.E posibil?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce mai ai „prieteni" pe Fb daca nu iti pot vedea aprecierile la postari?

| Violleta2022 a răspuns:

Selecteaza ca poza sau postarea respectiva sa fie vazuta de "DOAR EU" si atunci nu mai poate vedea nimeni, decat tu happy

| Lioana a răspuns:

Cine vede postarea vede si aprecierile. Ca sa nu mai vada aprecierile ar trebui sa le tai dreptul de a vedea acea postare.

| Demetrov a răspuns:

Doar poza de profil si poza de coperta ( setezi de la doar eu ) in rest, daca setezi doar eu vor disparea postarile si le vei vedea doar tu, restul nu vor putea